Продукція НВП Техносервіспривід

Сервісний центр науково-виробничого підприємства «ТехноСервісПривід»

Продукція сервісного центру НВП Техносервіспривід

 

Артезіанські насосні станції СУГНА/ПЧ

Артезіанські насосні станції СУГНА/ПЧ – Каскад

Вимірювачі динамічного і статичного рівня води в артезіанській свердловині

Насосні станції другого підйому СУНА/ВНС

Насосні станції другого підйому СУНА/ВНС – Каскад

Насосні станції підкачки СУНАП/ПЧ

Каналізаційні насосні станції СУНА/КНС

Станції управління повітродувками очисних споруд

Станції управління вентиляторами і димососами

Станції управління компресорами

Станції управління холодильниками

Станції компенсації реактивної потужності

Розрядний пристрій для потужних акумуляторів

Нестандартне електротехнічне обладнання

Перетворювачі частоти Данфосс

Пристрої плавного пуску Данфосс (Danfoss)


 

1. Артезіанські насосні станції СУГНА/ПЧ
2. Артезіанські насосні станції СУГНА/ПЧ – Каскад
3. Вимірювачі динамічного і статичного рівня води в свердловині
4. Насосні станції другого підйому СУНА/ВНС
5. Насосні станції СУНА/ВНС - Каскад
6. Насосні станції підкачки СУНАП/ПЧ
7. Каналізаційні насосні станції СУНА/КНС
8. Станції управління повітродувками очисних споруд
9. Станції управління вентиляторами і димососами
10. Станції управління компресорами
11. Станції управління холодильниками
12. Станції компенсації реактивної потужності (КРП)
13. Розрядний пристрій для потужних акумуляторів
14. Нестандартне електротехнічне обладнання
15. Перетворювачі частоти Данфосс (Danfoss)
16. Пристрої плавного пуску Данфосс (Danfoss)


1. Продукція НВП Техносервіспривід починається з артезіанських насосних станцій, про які написано вже багато на нашому сайті, але якось так вийшло, що про їх екологічну і радіаційну безпеку не сказано практично нічого. Також не сказано про те, що СУГНА/ПЧ може створювати необхідний тиск для артезіанського водопостачання висотних населених пунктів, в той час, як тиск водонапірної вежі обмежується її висотою. В першій статті «Артезіанські насосні станції СУГНА/ПЧ» приведено детальний опис нашої найкращої альтернативи для заміни водонапірної вежі.

2. В багатьох системах артезіанського водопостачання населених пунктів використовується декілька артезіанських насосних станцій, які в залежності від розходу (споживання) води необхідно включати, або виключати. «Артезіанські насосні станції СУГНА/ПЧ – Каскад» автоматично управляють всіма насосними станціями і підтримують в системі водопостачання необхідний тиск без втручання оператора.

3. При експлуатації артезіанських насосних станцій виникає необхідність в вимірюванні динамічного і станичного рівня води в артезіанській свердловині. У більшості випадків користуються послугами сторонніх організацій, але ці послуги зовсім не дешеві, тому власники артезіанських станцій намагаються власними силами проводити ці виміри. Враховуючи цю обставину НВП Техносервіспривід випускає «Вимірювачі динамічного і статичного рівня води в артезіанській свердловині» трьох типів: акустичний, гідростатичний і зондовий вимірювачі.

4. В статті «Насосні станції другого підйому СУНА/ВНС» приведено їх технічні і експлуатаційні характеристики. Що стосується цих станцій, то вони можуть працювати, як водопровідні насосні станції першого, другого і третього підйому, а також, як іригаційні і дренажні насосні станції. Такі станції автоматично підтримують необхідний тиск, або розхід води.

5. «Насосні станції другого підйому СУНА/ВНС – Каскад» так само, як і СУГНА/ПЧ – Каскад використовуються в тих випадках, коли в системі водопостачання використовується каскадне включення насосів. Каскадний контролер цієї станції автоматично управляє основним і допоміжними (до 5 шт.) насосами і забезпечує рівномірне їх напрацювання.

6. Сама назва «Насосні станції підкачки СУНАП/ПЧ», говорить сама за себе. Такі станції використовуються в тих випадках, коли в населеному пункті є один, або декілька висотних об’єктів. З економічної і технічної точки зору недоцільно підтримувати високий тиск у всій системі водопостачання, а краще використати насосну станцію підкачки, яка автоматично підвищить тиск для забезпечення нормального водопостачання висотних будинків.

7. Каналізаційні насосні станції перекачують стічні води на очисні споруди і здавалося б, що вже нічого не треба для них видумувати, адже вони працюють в автоматичному режимі. Але так думають тільки ті, хто не хоче думати, тому, що «Каналізаційні насосні станції СУНА/КНС» значно подовжують термін роботи каналізаційних насосів і дають економію електроенергії не тільки на КНС, а і на очисних спорудах. Виявляється, що аероробним бактеріям очисних споруд більш «комфортніше» при плавній подачі стічних вод і вони «їдять» менше кисню, який їм «скормлюють» повітродувки очисних споруд.

8. Про очисні споруди і про їх повітродувки згадувалося в попередньому абзаці. Варто відмітити, що потужність повітродувок досить велика і питання економії електроенергії на очисних спорудах дуже актуальне. Наші «Станції управління повітродувками очисних споруд» дають реальну економію 25 – 40% електроенергії. Судіть самі, знизивши швидкість сто кіловатної повітродувки з 50 Гц до 49 Гц отримали економію 10 кВт., а знизивши до 46 Гц – отримали економію 40 кВт. При подальшому зниженні швидкості повітродувка вже не могла «протискати» повітря через воду.

9. НВП Техносервіспривід виготовляє «Станції управління вентиляторами і димососами», які по великому рахунку нічим не відрізняються від насосних станцій. Єдине, чим вони відрізняються, так це характеристиками приводного механізму. Наприклад: вентилятори і димососи мають великий момент інерції і цю обставину необхідно враховувати при виборі перетворювачів частоти і при їх налагоджуванні. Використання частотного управління вентиляторами і димососами на котельних знімають механічні і електричні перевантаження приводних механізмів і електродвигунів і дають 25 – 40% економії електроенергії.

10. Енергоощадна продукція НВП Техносервіспривід, до якої відносяться і «Станції управління компресорами» знаходить широке використання в народному господарстві. Станції управління компресорами, які укомплектовані спеціалізованими перетворювачами частоти дають не тільки економію електроенергії, а і дають можливість збільшувати продуктивність компресора за рахунок збільшення його швидкості, що дуже актуально при пікових навантаженнях.

11. Без холодильників складно уявити сучасне життя, тому впровадження енергоощадних технологій на холодильному обладнанні дає не тільки хороший економічний ефект, а і покращує умови зберігання продуктів і зменшує їх усушку. Крім того, «Станції управління холодильниками» дає можливість збільшувати продуктивність холодильників, що є значною перевагою, в порівнянні зі звичайними холодильниками.

12. Науково-виробничне підприємство Техносервіспривід поставляє в Україну хороші німецькі конденсатори Еlektronikon (Електронікон) і не випускати «Станції компенсації реактивної потужності» на їх базі просто гріх, адже це самий простий і ефективний спосіб економії електроенергії. Термін окупності становить не більше шести місяців, а дальше іде пряма економія Ваших грошей.

13. На стратегічно важливих об’єктах використовуються потужні джерела гарантованого живлення на базі потужних акумуляторних батарей. Для перевірки працездатності акумуляторних батарей проводиться регулярна їх перевірка шляхом контрольованого розряду стабільним струмом. «Розрядний пристрій для потужних акумуляторів», який випускає наш сервісний центр забезпечує стабільний розрядний струм 150 А акумуляторної батареї на 220 В.

14. НВП Техносервіспривід виготовляє «Нестандартне електротехнічне обладнання» з використанням силової перетворювальної техніки. До такого обладнання відносяться: статичні джерела синусоїдальної напруги в замін електромашинних генераторів; матричні перетворювачі частоти; резонансні інвертори на IGBT; джерела живлення для потужних магнетронів; джерела живлення для технологічних установок; генератори розрядних імпульсів для очистки стоків гальванічного виробництва і таке інше.

15. Для виготовлення своїх станцій управління і для виготовлення деякого нестандартного електротехнічного обладнання сервісний центр науково-виробничого підприємства використовує перетворювачі частоти і пристрої плавного пуску датської компанії Данфосс (Danfoss). «Перетворювачі частоти Данфосс» одні з кращих в світі, адже саме компанія Данфосс перша в світі випустила серійний перетворювач частоти на силових напівпровідниках, і до сьогоднішнього дня є беззаперечним лідером в цій області.

16. В попередньому абзаці №15 згадувалося про те, що в своїх розробках ми використовуємо «Пристрої плавного пуску Данфосс (Danfoss)». Як правило, пристрої плавного пуску використовуються в станціях управління з каскадним включенням приводних механізмів, в яких підтримання необхідного технологічного параметру виконує перетворювач частоти, а каскадне включення допоміжного приводного механізму виконує пристрій плавного пуску. Пристрої плавного пуску використовуються і для запуску приводних механізмів з великим моментом інерції: вентилятори, димососи, шарові млини, молоткові дробилки, обертаючі печі, соломорізки і таке інше.

 

Опитування

Якому виробнику Ви довіряєте?
 

Випадкове фото

danfoss-vlt-automation-drive.jpg